logo

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای با وبوتو محقق می‌شود

طراحی وب سایت امروزه به عنوان یک نیاز مهم برای کسب و کار ها محسوب می شود. البته با اینکه در حال حاضر طراحی سایت با گوگل هم امکان پذیر است و حتی گوگل هم دیگر سایت ساز خودش را ارائه داده است، باز هم همچنان برای افزایش اعتبار برند و جذب مشتری جدید، شما به یک شرکت طراحی سایت نیاز دارید. تیم طراحی سایت تابان شهر با استفاده از دانش و تجربه خود در این زمینه ، آماده ارائه خدمات در حوزه های مختلف طراحی وبسایت به شما می باشد. 

wp 1

طراحی با وردپرس

شروع قیمت از
۲ میلون و ۹۰۰ هزار تومان

طراحی با وردپرس

code

کد نویسی اختصاصی

شروع قیمت از
۱۹ میلون و ۹۰۰ هزار تومان

کد نویسی اختصاصی

همه چیز درباره طراحی سایت

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت باید بدانید

چرا طراحی سایت در رشد کسب و کار موثر است؟

در دنیای امروز دیگر داشتن یک سایت برای کسب و کار، یک نیاز نیست، بلکه می توان آن را یک امر واجب دانست. با بکارگیری از خدمات طراحی سایت حرفه ای، شما می توانید در دنیای رقابت حرفی برای گفتن داشته باشید، سود خودتان را بیشتر کنید و در جامعه، یک آگاهی عمومی از برند خود بسازید. بدون اینکه نیازی باشد که برای تبلیغات، هزینه های غیر منطقی کنید.

نیاز کاربران شما شناخته و طراحی ای مناسب با آن برای شما انجام می شود. با این کار وقتی کاربران به دنبال نیاز خود در اینترنت می گردند، سایت شما را در نتایج مشاهده می کنند و تبدیل به مشتری شما می شوند. تیم تابان شهر با بررسی نیازهای شما و مشتریانتان از یک وب سایت ، طراحی ظاهری، فنی و متناسب با حوزه شما را در خدمات طراحی سایت خود پیاده سازی می کند.

مراحل طراحی سایت به چه صورت است؟

طراحی سایت از زمان شروع تا پایان خود یک سری مراحلی را طی می کند که در هر مرحله باید امور به بهترین نحو ممکن پیگیری بشوند. این مراحل عبارتند از:

۱- ایده:

برای طراحی سایت شما اول از همه به یک ایده خوب نیاز دارید تا آن را با دانسته هایی که دارید پرورش بدهید. بعد از آن یک “شرکت طراحی سایت” را انتخاب می کنید و ایده را با آن ها مطرح می کنید. این ایده شما صرفا یک ایده خام است و باید پردازش بشود. اگر شرکت طراحی سایت مورد نظر که انتخاب می کنید خبره باشند، ایده شما در بستر خوبی پرورش پیدا می کند و نتیجه در نهایت آن چیزی می شود که شاید حتی از خواسته شما نیز بهتر باشد. بعد از اینکه ایده به خوبی پرورش یافت، حالا دیگر باید به سراغ اجرا بروید

مراحل طراحی و راه اندازی وب سایت شما

lightbulb

گام اول

مشخص کردن ایده

design

گام دوم

طراحی UI ,UX

coding (1)

گام سوم

کدنویسی و اجرا

mobile-development

گام چهارم

تست و بهینه سازی

webinar

گام پنجم

آموزش پنل به مشتری

headphones

گام ششم

پشتیبانی یکساله

پرسش کاربران

amiri

هزینه طراحی وب‌سایت آرایشگاه زنانه با قابلیت رزور نوبت آنلاین چقدر می‌شه؟

sharti

ممنون از همراهیتون محاسبه هزینه طراحی سایت مد نظر شما از طریق ایمیل ارسال شد.

afshin

طراحی سایت‌ها با کدنویسی انجام می‌شه یا از cmsهای آماده استفاده می‌کنید؟

sharti

با توجه به نیاز شما هر دو مورد قابل انجام است.