درباره تیم وبوتو

تا حالا به یه کوه خیلی بزرگ نگاه کردین؟ در نگاه اول جابه‌جا کردن اون، غیرممکن به‌نظر می‌آد! اما می‌گن یه روزی مجنون با قدرت و انگیزه‌ای که داشت، تونست کوه رو برای لیلی جابه‌جا کنه! شاعرانه‌ست نه؟

 البته که دیگه جابه‌جا کردن کوه مربوط به افسانه‌ها نیست و ما در وبوتو با تیم جوون، بااستعداد، باانگیزه و کاربلدی که داریم، می‌تونیم پروژه‌هایی رو پیش ببریم که از جابه‌جاکردن کوه هم بگی نگی سخت‌تره!

داستان وبوتو از سال 99 شروع شد؛ اوایل چند تا جوون خلاق و عاشق تکنولوژی بودیم که دلمون می‌خواست با مهارت‌های مختلفی که توی چنته داشتیم کسب‌وکار خودمون رو راه بیندازیم. کم‌کم توی این راه پیشرفت کردیم و رفته‌رفته خونواده‌مون خیلی بزرگ‌تر شد. حالا خونواده بزرگ وبوتو توی زمینه دیجیتال مارکتینگ حرف‌های زیادی برای گفتن داره؛ شما هم اگه می‌خواین توی کسب‌وکار خودتون حسابی پیشرفت کنین و از رقباتون یه سروگردن بالاتر بایستین، می‌تونین در زمینه‌های زیر روی کمک تیم ما حساب باز کنین.

  • طراحی رابط کاربری UI , UX
  • توسعه وبسایت وردپرسی
  • توسعه وبسایت با برنامه نویسی اختصاصی
  • بارگذاری محصول ، نمونه کار ها و…
  • پشتیبانی وبسایت

درباره ی ما بیشتر بدانید

داستان تـولد وبوتو

حتما برای شما هم پیش اومده که برای کسب‌وکارتون نیاز به یه سایت حرفه‌ای داشته باشین؛ اون وقته که کفش‌های آهنی‌تون رو پا کرده و گفت‌وگو با تیم‌های مختلف طراحی سایت رو شروع می‌کنین؛ بالاخره روزی که منتظرش بودین می‌رسه و حالا وقته دیدن خروجی کاره و درست همینجاست که اکثر ما ناامید می‌شیم!

ما هم مثل شما قبل از تولد وبوتو، برای شروع کارمون نیاز به یه سایت حرفه‌ای و خوب داشتیم؛ اما هر چقدر با شرکت‌های مختلف صحبت می‌کردیم، از خروجی کار بیشتر ناامید شده و از نتیجه‌ای که توی ذهنمون بود دورتر می‌شدیم؛ نمی‌دونیم مشکل از کجا بود، سلیقه خاص ما یا کیفیت پایین کارهای ارائه‌شده!

دیگه کم‌کم تکرار این روند داشت انرژی و زمان زیادی رو ازمون می‌گرفت؛ همون‌جا بود که آستین‌هامون رو بالا زدیم و تصمیم گرفتیم روی پای خودمون بایستیم و سایت دلخواه‌مون رو خودمون طراحی کنیم؛ پس چندتا جوون خلاق و بااستعداد دور هم جمع شدیم و تیم وبوتو رو راه انداختیم.

بعد از چند ماه تلاش‌کردن، نتیجه کار خیلی بهتر از چیزی که انتظار داشتیم از آب دراومد؛ پس تصمیم گرفتیم به بقیه کسب‌وکارها هم کمک کنیم و اون‌ها رو از دردسرهای طراحی و راه‌اندازی سایت نجات بدیم.

اوایل با کسب‌وکارهای کوچیک شروع کردیم و رفته‌رفته از پس پروژه‌های خیلی بزرگ هم براومدیم. حالا با کلی پروژه ریز و درشت سرگرمیم و سعی می‌کنیم تمام نیازهایی که یه کسب‌وکار داره رو به‌خوبی برطرف کنیم. در کنار همه این‌ها، از تمام سایت‌هایی که داریم به‌صورت ماهانه پشتیبانی انجام می‌دیم و اگه سایت نیاز به برنامه‌نویسی و طراحی UI و UX داشته باشه با کمال میل این خدمات رو هم در کمترین زمان و به بهترین  شکل به مشتری‌های عزیزمون ارائه می‌دیم.

وبوتو  اینجاست تا سایت خودت رو به بهترین نحو درست کنی!

شما از یه سایت خوب چه توقعی دارین؟

سرعت بالا؟

طراحی درجه یک و رسپانسیو؟

پشتیبانی سریع و قوی؟

تعهد کاری و پاسخگویی به موقع؟

خب این که چیزی نیست! ما در وبوتو می‌تونیم تموم این انتظارات رو در کمترین زمان و بهترین کیفیت برآورده کنیم و شما می‌تونین در یک چشم بهم زدن سایت مخصوص خودتون رو راه بیندازین!